Koloryzacja włosów. Czym jest koloryzacja włosów inaczej nazywaną farbowaniem?

Koloryzacja to zmiana koloru naturalnego lub wcześniej modyfikowanego przy użyciu środków chemicznych . Koloryzację włosów wykonujemy z użyciem farb trwałych lub pól trwałych czyli z użyciem amoniaku lub bez niego. Jakie korzyści osiągniesz dzięki koloryzacji? Przyciemnisz lub rozjaśnisz obecny kolor swoich włosów oraz pokryjesz niechciane siwe włosy.

Wybierz najlepszą koloryzację dla siebie:

Koloryzacja Ombre. Czym jest koloryzacja ombre?

Koloryzacja ta cieszy się zainteresowaniem już od kilku lat. Polega ona na rozjaśnieniu końców włosów o kilka tonów przy zachowaniu ciemniejszego odrostu. Jakie korzyści osiągniesz dzięki koloryzacji? Bardzo widoczne przejście miedzy kolorami. Często jest to ciemny brąz łączony z bardzo jasnymi odcieniami blondu.

 Jakie korzyści osiągniesz dzięki koloryzacji ombre?

Koloryzacja ombre pozwala na uzyskaniu wyrazistego efektu rozjaśnienia włosów, przy jednoczesnym zachowaniu ciemnego odcienia przy nasadzie. Jest to idealna koloryzacja dla Pań chcących odwiedzać swojego fryzjera zdecydowanie rzadziej niż co cztery do sześć tygodni by pokryć odrost. Przy koloryzacji ombre jak i sombre odrost nie jest bardzo widoczny. Koloryzacja ombre jest głównie dedykowana osobom przy długich lub półdługich długościach włosów połączonych z eleganckim, kobiecym strzyżeniem long bob.

Koloryzacja Sombre.  Czym jest koloryzacja sombre?

Koloryzacja sombre jest to delikatniejsza odmiana ombre. Polega ona na pozostawieniu naturalnego koloru włosów u nasady oraz rozjaśnieniu włosów pasemkami od nasady o jeden lub dwa tony, pozostawiając mały odrost.

Jakie korzyści osiągniesz dzięki  koloryzacji sombre?

Koloryzacja sombre charakteryzuje się delikatnym przejściem kolorystycznym. Efekt jest bardzo naturalny, niczym muśnięty kolor wakacyjnym słońcem. Jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących rozpocząć zabawę z koloryzacją nie martwiąc się o odrosty.

Koloryzacja ton w ton. Czym jest koloryzacja ton w ton?

Jest to bezpieczna koloryzacja włosów uwrażliwionych i zniszczonych. Farby do włosów  powstały z myślą o bezpiecznej koloryzacji włosów zniszczonych i uwrażliwionych. To kosmetyki bazujące na innowacyjnej technologii  kwasowej. Jeśli chcesz przeprowadzić koloryzację ton w ton, będziesz zachwycona kryciem, intensywnością kolorów i trwałością.

Jakie korzyści osiągniesz dzięki  koloryzacji ton w ton ?

Perfekcyjne wygładzenie i lustrzany połysk. Farby bez amoniakowe to rozwiązanie, które przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Nie musisz się obawiać, że farba uszkodzi Twoje włosy. Możesz wręcz oczekiwać, że Twoje włosy po koloryzacji ton w ton  będą prezentować się jak po intensywnym zabiegu pielęgnacyjnym. A to wszystko dzięki perfekcyjnemu wygładzeniu powierzchni włosa (nawet na włosach uwrażliwionych). Lustrzany połysk, jednolity kolor, bardzo wysoka trwałość. Niezależnie od tego, czy chcesz wzmocnić, skorygować czy zmienić kolor włosów. Dzięki swojej unikalnej formule o kwasowym pH farba po nałożeniu sprawia, że włókno włosa nieco pęcznieje. Pigmenty wnikają do wnętrza włosa, następnie łuski włosa zamykają się w kwasowym pH. W efekcie włosy nabierają koloru i stają się wyraźnie gładsze. Co istotne, nie dochodzi do rozjaśnienia bazy naturalnej. Nie musisz więc obawiać się nieestetycznych odrostów.

Do koloryzacji ton w ton zaliczamy również  farby  o technologii  zasadowej. Podczas koloryzacji łuski włosa rozchylają się a koloranty  rozwijają się we włóknie włosa. Efekty z koloryzacji zasadowej to nasycone i głębokie refleksy, wyjątkowa miękkość, ultra błyszczące włosy. Koloryzacja jest idealna dla osób chcących pokryć pierwsze siwe włosy aż do 70%, sprawdzi się jako pierwsza koloryzacja dziewiczych włosów jak również powrót do „natury”. Farby o technologii zasadowej dają nam możliwość rozświetlenia włosów do 1,5 tonu lub przyciemnienie do 4 tonów.

 Koloryzacja trwała bez amoniaku formuła oparta na odżywczych olejach.

Technologia ODS2 oparta na olejach, perfekcyjnie pokrywa wszelką siwiznę, pogłębia lub rozjaśnia naturalne odcienie i sprawia, że włosy są sprężyste, lśniące i niezwykle miękkie. Wyjątkowa  pielęgnacja włókna włosa pomaga zachować naturalny poziom lipidów i aminokwasów.

Jakie korzyści osiągniesz dzięki koloryzacji bez amoniaku?

Koloryzacja wydłuża efekt do sześciu tygodni  intensywnego nawilżenia i odżywienia włosów. Stają się one  bardziej miękkie i błyszczące niż przed koloryzacją.  Największa zaleta to optymalny komfort skóry głowy, dzięki braku amoniaku w składzie jest bezwonna.  Farby olejowe są również dedykowane osobom posiadającym siwe włosy od  70–100% .

 Koloryzacja trwała z amoniakiem.

Technologia A Ionene G i Inncell nie tylko pozwoli uzyskać wspaniałe i długo trwałe odcienie twoich włosów, ale również zadba o ich kondycje. Technologia zastosowana w formule farb pozwoliła na uzyskanie produktu, który kryje nawet 100% siwych włosów sprawiając, że włosy po koloryzacji stają się wyraziste, głębokie i mieniące się. Farby z amoniakiem idealnie nadają się do koloryzacji całościowej lub pasemek.

Jakie korzyści uzyskasz dzięki koloryzacji z amoniakiem?

Pokrycie w 100% siwych włosów. Koloryzacja pozwala  przyciemnić lub rozjaśnić włosy do 3 tonów. Trwały, głęboki i intensywny kolor, długotrwały efekt do 6 tygodni. Oraz najbardziej pożądany przez kobiety efekt czyli wielowymiarowy kolor i blask.

 

 

 

Koloryzacja włosów

 

 

 

Call Now Button