Botox na włosy.                                                                                       

Czym jest botox ?

AURA jest pierwszym biotechnologicznym preparatem do pielęgnacji włosów skomponowanym z organicznych składników, które prostują i zmiękczają włókna włosów oraz eliminują puszenie. Zabieg wzbogaca naturalny blask i zapewnia lepszą kondycję włosów.”

Jakie korzyści przynosi botox?

Oferuje natychmiastowe efekty podczas aplikacji oraz włosy, które już od dnia wykonania zabiegu będą w sposób widoczny: wysoce steksturowane, lśniące, jedwabiste i miękkie.
AURA jest kluczem do uzyskania efektu bardziej podatnych na modelowanie włosów, szybszego i łatwiejszego suszenia oraz zredukowania czasu poświęconego na codzienną stylizację.

Ile utrzymuje się efekt ?

Efekt utrzymuje się od 4 do 6 miesięcy.  AURA to ekskluzywny i bezpieczny (nie zawiera formaldehydu) zabieg.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Aura nie wytwarza oparów, zapachów ani nie powoduje uczucia swędzenia skóry. Produkt został przetestowany dermatologicznie.   AURA to formuła oparta na najwyższej jakości kwasie hialuronowym wytwarzanym przez fermentację mikroorganizmów Bacillus subtilis. Proces fermentacji jest w pełni bezpieczny i ekologiczny. W 100% wolny od surowców pochodzenia zwierzęcego i rozpuszczalników organicznych. Lakmé oferuje pierwszy na rynku wegański zabieg do prostowania włosów. Proekologiczny proces produkcji. Najwyższej jakości kwas hialuronowy uzyskiwany dzięki nowoczesnej metodzie biotechnologicznej z wykorzystaniem naturalnych i odnawialnych zasobów oraz bioetanolu jako czystego rozpuszczalnika pochodzenia biologicznego.

Kwas hialuronowy jest niezbędnym związkiem występującym w ludzkim organizmie, który działa jak gąbka.  Odpowiada za właściwy poziom nawilżenia tkanek. Jego hydrofilowe cząsteczki magazynują wodę w komórkach utrzymując je w optymalnej kondycji. Zastosowanie tego składnika na włosach tworzy na nich warstwę nawilżającą
i zapewnia ochronę włókien.  Aura silnie nawilża i ułatwia rozczesywanie, aby zapewnić elastyczność oraz połysk. Dodatkowo chroni włos przed zanieczyszczeniami i zachowuje je zdrowe.

 

 

Call Now Button