Czym jest Baleage ?

Obecny baleage nie ma nic wspólnego z baleagem minionej epoki. Dawniej baleage wykonywano na szerokich pasmach włosów rozpoczynając od czubka głowy, aż po same końce. Efekt był nienaturalny, ponieważ do wykonania go używano dwóch a nawet trzech kolorów kontrastujących ze sobą  pod względem tonacji barw. Obecnie baleage ma jedynie podkreślać kolor naszych naturalnych  włosów a mianowicie ma je rozświetlić, nadać lekkość i ruch we włosach. Wykonywany jest na bardzo cienkich pasmach co wymaga od fryzjera precyzji oraz z użyciem kilku zbliżonych do siebie pod względem tonacji barw. Nowoczesny baleage wykonujemy z efektem odrostu, dzięki temu nadajemy objętość  każdej fryzurze oraz cieszymy się kolorem dłużej bez efektu odrostu.

 Baleage komu pasuje?

To na tyle uniwersalna metoda koloryzacji, że niemal każdemu. Dobrze wykonany balejaż sprawi, że włosy będą wyglądać na rozjaśnione i jakby było ich więcej, a przy tym naturalnie. Ten sposób farbowania włosów jest polecany również dojrzałym kobietom, ponieważ optycznie odmładza twarz.

 Zalecenia przy zabiegu rozjaśniania włosów 

Czym jest Smartbond?

Smartbond to nowy dodatek do zabiegów koloryzacji i dekoloryzacji. Dzięki działaniu w miejscu ubytku, pomaga natychmiast wzmacniać i ochraniać włosy. Niezależnie od tego, czy chcesz koloryzować włosy po raz pierwszy, myślisz o radykalnej zmianie czy kreatywnej koloryzacji – Smartbond sprawi, że Twoje włosy będą wzmocnione i bezpieczne.

Działanie

Kwas maleinowy zawarty w Smartbond w inteligentny sposób współgra z koloryzacją i dekoloryzacją. Ogranicza uwrażliwienie włosów i zachowuje spoistość mostków dwusiarczkowych, zapobiegając osłabianiu włókien jonowo-wodorowych. Z kolei zawartość polimerów i ceramidów sprawia, że włosy po wykonaniu usługi są miękkie i bardzo kosmetyczne. Co ważne, Smartbond przy koloryzacji nie obniża stopnia rozjaśnienia, nie wydłuża czasu trzymania mieszanki na włosach i nie wymaga zmiany oksydantu na wyższy. Słowem – to najlepszy towarzysz każdej koloryzacji. Warto stosować Smartbond przy każdym zabiegu koloryzacji lub dekoloryzacji, by efektowi kolorystycznemu towarzyszyły zawsze mocne, zdrowe i lśniące włosy. Kiedy wpadniesz na pomysł zmiany koloru, zrealizuj go! Przyjdź do Salon Expert i zapytaj o dodatek Smartbond.

 

 

 

 

 

 

 

Call Now Button